Okresní přebor mužů:

TJ ŽDÍREC - 1.FC BATELOV 2:4 (2:4)

Sestava: Cháb - M. Marek, Maryška, Hron, Poledna - F. Kourek, Musil, L. Kapoun, Havlíček - Z. Koreš, M. Blaško

Branka: Havlíček 2x, Musil, M. Blaško

Batelovští odjeli na půdu soupeře, kde ještě nikdy nezvítězili, pouze s 11 statečnými. Na malém, křivém, drnovitém a v neděli navíc extrémně tvrdém hřišti nebyl po celý zápas k vidění fotbal, ale spíš boj o každý balón. Domácí začali z ostra a již v 1.minutě se po nedorozumění obrany pohotově ujímají vedení. Naše hráče rychlá branka nerozhodila, postupně se dostali do tempa a vytvořili mírný tlak. Po rychlých výpadech postupně otáčejí skóre na 1-3, když rychlé kontry pohotově zakončují Havlíček, Musil a M. Blaško. Domácí snižují ve 40. minutě na 2-3. V nastavení 1. poločasu uklízí balon do domácí branky křižnou střelou Havlíček. Druhý poločas hrají domácí z kopce. Vytvářejí si optickou převahu, ale bez výraznějších šancí. Batelovští si vítězství pohlídají, naopak mohli ještě několikrát udeřit.