Áčko se rozloučilo s diváky rekordní výhrou

Okresní přebor mužů:

1.FC BATELOV - TJ CEJLE 9:0 (5:0)

Sestava: Cháb - Hron (52. Mk. Janoušek), Poledna, Maryška, M. Marek - Havlíček, D. Plachý (78. O. Beseda), Vostál, L. Kapoun - Hradecký, Z. Koreš

Branky: Vostál 5x, Maryška, Havlíček, Mk. Janoušek, L. Kapoun

Áčko se rozloučilo s podzimní sezónou rekordní výhrou a poslední domácí zápas v tomto roce si diváci i hráči náležitě užili.

Už ve čtvrté minutě zápasu se nejlépe v pokutovém území hostů zorientoval Maryška a po skrumáži z rohového kopu uklidil míč do sítě 1:0. Další gólová akce pokračovala v osmé minutě když rychlí Havlíček našel svou nahrávkou na hranici malého vápna Vostála a ten nedal brankáři žádnou šanci 2:0. V 10. minutě přestřeluje těsně před brankou Hradecký. Největší šance hostů v prvním dějství byla když se Polednovy nepovedl výkop a útočník Cejle šel sám na Chába, ale náš brankář zkušeně vyráží. V 17. minutě se z dálky krásně trefuje Havlíček 3:0. Po té měli dobré šance Vostál a Koreš. Ve 43. minutě Vostál vybojoval míč a střelou k tyči dává na 4:0. O dvě minuty později Plachý prostrkuje míč opět na Vostála a ten se opět nemýlí 5:0!

Druhý poločas pokračoval v podobném trendu jako první a byla jen otázka času kdy přidáme další zásahy do černého. První gól druhé půlky zaznamenal kdo jiný než Vostál když krásně šajtlí obstřelil brankáře hostů. Sedmou trefu jsme dali po ruce soupeřova obránce z penalty kterou úspěšně kopl Marek Janoušek. V 75. minutě zvyšuje na 8:0 Lukáš Kapoun hlavou. Poslední gól zápasu zaznamenal kanonýr Lukáš Vostál kterého našel svou nahrávkou Zbyněk Koreš. Desátého gólu se už domácí příznivci nedočkali ale to nevadí protože dnes se opravdu bylo na co dívat!