S.K. MRÁKOTÍN - 1.FC BATELOV (B) 2:4 (1:0)

Sestava: Růžička-Dolejší, O.Beseda, Minařík, Vítek-Hradecký, Kupka, Fejt, Plachý-Havlíček, Mk.Janoušek

Branky: Mk.Janoušek, O.Beseda, Minařík, Vítek

A team | 27. 08. 2012

1.FC BATELOV - SOKOL STONAŘOV (B) 2:1 (2:0)

Sestava: Cháb-M.Marek, Musil, Maryška(66.Dolejší), Hron(72.O.Beseda)-Poledna, Vostál, L.Kapoun, Plachý-Havlíček, F.Kourek

Branky: Maryška, L.Kapoun

První poločas se hrál prakticky jen na branku soupeře a je škoda že naši hráči nedokázali dát víc branek.V druhé půli soupeř krásnou střelou snížil a našemu týmu se přestalo dařit.

1FC. BATELOV(B) - TJ CEJLE(B) 7:1 (4:0)

Sestava:Růžička-Z.Kapoun, Vítek(46.Beseda), Dolejší, Minařík-Blaško, Fejt(46.Musil), Kupka, Hlaváček-Havlíček, Plachý

Branky:Fejt 3x, Havlíček 2x, Plachý, Blaško

Pro hosty ještě milosrdná porážka za úmorného vedra.

Zápasu by slušela plichta

A team | 20. 08. 2012

S.K. KOSTELEC - 1.FC BATELOV 4:2(1:1)

Sestava: Cháb-M.Marek, Musil, Hron(46.Beseda)-Hybner(60.L.Kapoun), Poledna, Maryška, Vostál, Plachý-Havlíček, Z.Koreš

Branky: 30., 85.Musil

Kostelci jsme byli více než vyrovnaným soupeřem minimálně 55. minut. Bohužel jsme neproměnili tutovky. Místo toho aby jsme v úvodu druhé půle zvýšili na 4-1 v náš prospěch, inkasovali jsme po nedorozumění v obraně zbytečnou branku na 2-1. Ta nás bohužel zlomila. Všechny 3 body tak zůstali nezaslouženě v Kostelci! Minimálně remízový zápas.

Devět statečných vydřelo bod!

B team | 13. 08. 2012

FC ČERVENÝ HRÁDEK - 1.FC BATELOV(B) 4:4 (4:2)

Sestava: Růžička-Peterka, R.Vítek, Houzar, Mk.Janoušek, P.Kourek, Blaško, Havlíček, O.Beseda.

Branky: P.Kourek 3x, Mk.Janoušek

Áčko na jedničku!

A team | 11. 08. 2012

1.FC BATELOV - MÍR NADĚJOV 3:0 (2:0)

Sestava: Cháb-M.Marek, Musil, Poledna, Hron-Havlíček, Vostál,Plachý (72.Maryška), L.Kapoun-Z.Koreš, Hradecký (80.Beseda)

Branky: Vostál 3x

Začíná nová sezóna 2012/2013

1.FC Batelov | 8. 08. 2012

O tomto víkendu se zase rozběhne fotbalový maratón a tak všechny zveme na náš stadión!

V sobotu v 16:30 se u nás představí v rámci prvního kola okresního přeboru hráči Nadějova a v neděli zavítá naše béčko v rámci prvního kola čtvrté třídy do Červeného Hrádku.Zápas začíná v 16:30.

Tak že sportu zdar a ať se daří!

34. Memoriál Bohumila Tomíška ve výsledcích

1.FC Batelov | 29. 07. 2012

1.FC BATELOV - SK HUHTAMAKI OKŘÍŠKY(B) 3:0 (0:0)

SK KOSTELEC - SK BM LUKA NAD JIHLAVOU 2:1 (1:1)

O třetí místo: SK BM LUKA NAD JIHLAVOU - SK HUHTAMAKI OKŘÍŠKY(B) 1:0 (1:0)

Finále: 1.FC BATELOV - SK KOSTELEC 1:0 (0:0)

Náš tým turnaj vyhrál před slabou návštěvou 40 diváků.

Memoriál Bohumila Tomíška

1.FC Batelov | 20. 07. 2012

28. 7. 2012 od 13.00 hodin se uskuteční 34.ročník Memoriálu Bohumila Tomíška za účasti těchto týmů:

1.FC Batelov, SK Kostelec, SK BM Luka nad Jihlavou a SK Huhtamaki Okříšky B

Občerstvení zajištěno po celý den,divácká soutěž ve střelbě pokutových kopů.
Srdečně zveme všechny příznivce fotbalu.

Pozor,první trénink mužů!

1.FC Batelov | 10. 07. 2012

První trénink ve středu 18. 7. 2012 v 18:30h. Platí pro všechny hráče mladších 30 let !!!