Archív listopad 2009

GRATULACE

A team | 1. 12. 2009Trenér A-týmu Zdeněk KAPOUN slaví dnes 41.narozeniny. Veliká gratulace celého týmu a vedení klubu.

 

TURNAJ v KOSTELCI

Přípravka | 23. 11. 2009Výsledky turnaje přípravek v Kostelci konaném 31.10.2009:

I.FC BATELOV - Slavoj TŘEŠŤ (B) 1-2
Branky: Linhart.

I.FC BATELOV - FSC STARÁ ŘÍŠE 4-1
Branky: Houdek 2, Kupka, Srňánek.

I.FC BATELOV - SK KOSTELEC 6-0
Branky: Houdek 3, Kupka 2, Srňánek.

I.FC BATELOV - RŮŽENÁ 0-2

Sestava: Houdek, Kupka, J.Hodianek, Svěrák, Srňánek, Chaloupka, Šereda, Drápal, Linhart

 

I.FC BATELOV (B) - FSC STARÁ ŘÍŠE (B) 3-2

B team | 10. 11. 2009Benfica v posledním zápase sezony dokázala zvítězit. Svého soka ale na těžkém terénu doslova udolala.


Sestava: Růžička - M.Marek (70.P.Beseda), T.Koreš, Novák, Fous - O.Beseda, Chrenovský, Šimek, Š.Minařík (46.Peterka) - Barák, Kaňkovský.


Branky: Šimek, Kaňkovský, Barák.

 

FC VYSOČINA JIHLAVA (C) - I.FC BATELOV 0-1

A team | 4. 11. 2009Předposlední celek tabulky překvapivě dlouho odolával našemu celku a poctivou obranou hájil bezbrankový stav. Naši hráči se těžko prosazovali přes houževnatou obranu domácích a z matu je vysvobodil až pět minut před koncem HOUZAR, který svým důrazem využil rohového kopu P.Kourka.


Sestava: Cháb - M.Marek, T.Minařík, Maryška (68.Musil), L.Kapoun - T.Koreš (75.Hradecký), Houzar, P.Kourek, O.Beseda - F.Kourek (57.Poledna), Koreš.


Branka: Houzar (P.Kourek).

 

I.FC BATELOV - DRUŽSTEVNÍK VELKÝ BERANOV 2-3

Žáci | 3. 11. 2009Hosté byli lepším týmem, naši hráči se neuměli vyrovnat s jejich rychlostí a pozásluze se také rychle ujali vedení. Za Batelov, ale dokázal vyrovnat Čech. Za pár minut se soupeř opět dostal
do vedení. Naši dokázali odpovědět brankou jenž vsítil Homa. Krásným sólem po pravé straně a ještě lepším zakončením nedal brankářovi šanci. Jenže v 50. min. dal Beranov třetí gól a vítězství si už nenechal vzít.


Sestava: Ramach - Tuma, Homa, O.Novotný, Makovička - Čech, Burian, Linhart, Herman - Blaško, Persy, (střídali: D.Ďásek, P.Ďásek).


Branky: Čech, Homa.

zobrazit menu