IV. třída mužů:

1.FC BATELOV (B) - SK KOSTELEC (B) 3:1 (2:0)

Sestava: Růžička - Houzar, Z. Kapoun (46. Havlíček), Poledna, Peterka - O. Beseda, L. Kapoun (46. Barák), D. Plachý, Kupka - Mk. Janoušek, M. Blaško

Branky: O. Beseda, Z. Kapoun, Havlíček

Zápas začalo béčko výborně a hned z první šance vstřelilo v 3. minutě branku když se před bránou dobře zorientoval Ondra Beseda a dorazil míč do sítě. V 9. minutě bylo zase veseleji když se z dálky napřáhl Zdeněk Kapoun a krásným angličanem nedal brankáři hostů žádnou šanci. Ve 20. minutě se poprvé v bráně předvedl Tomáš Růžička když bravurně vytáhl míč mířící do šibenice. V první půli bylo béčko výrazně lepší a jen vinou špatné koncovky nedalo více gólů.

V druhém poločase tempo hry trochu upadlo, ale šance se rodily na obou stranách. Ve 48. minutě opět předvedl parádní zákrok Růžička. V 55. minutě se centr Mariana Blaška otírá o tyč  branky Kostelce. Psala se 64. minuta a béčko se raduje potřetí když střídající Karel Havlíček vyslal prudký centr před branku a s tečí obránce hostů míč zapadá ke vzdálenější tyči. V 68. minutě hosté z penalty za ruku ve vápně snižují na 3:1. Pět minut před koncem měl šanci ještě Michal Houzar z trestného kopu ale jeho prudkou střelu brankář hostů vyrazil. Béčko zaslouženě zvítězilo a podtrhlo tak povedený víkend kdy všechny body zůstaly v Batelově.