IV. třída mužů:

1.FC BATELOV (B) - FC ČERVENÝ HRÁDEK 3:4 (3:1)

Sestava: Růžička - Fous, Z. Kapoun, O. Beseda, Peterka - L. Kapoun, Houzar, Kupka (32. D. Plachý), P. Kourek - Barák, Mk. Janoušek

Branky: Houzar, Peterka, L. Kapoun

Viděli jsme zápas dvou rozdílných poločasů kdy v tom prvním jasně dominovali domácí a druhý nepochopitelně přenechali aktivitu hostům a ti svou šanci chytili za pačesy...

Už v páté minutě trefuje Marek Janoušek tyč. Béčko stále tlačí a Houzar krásnou střelou asi ze třiceti metrů dává v sedmé minutě na 1:0. V 15. minutě to už je 2:0 kdy centr po zemi od Lukáše Kapouna doráží do branky Peterka. Béčko dál v tlaku a po dalších šancích se zdá že dnes vyhraje vysokým rozdílem. První šance hostů znamená hned gól v naší síti po chybě obrany. Ve 40. minutě kopeme penaltu za faul na Baráka, ale P. Kourek nastřeluje jen břevno. O druhém poločase nemá cenu psát protože kromě branek v naší síti nic za zmínku nestojí...