IV. třída mužů:

1.FC BATELOV (B) - FC ČERVENÝ HRÁDEK 7:5 (3:1)

Sestava: Růžička - Fous, Z. Kapoun, Minařík, Peterka - P. Beseda (56. I. Plachý), P. Kourek (46. Maryška), P. Blaško, Houzar - Mk. Janoušek, D. Plachý

Branky: P. Blaško 2x, D. Plachý 2x, Minařík, Peterka, Houzar

Střelecké dostihy v posledním jarním duelu potěšili asi 50 diváků a béčko tímto zápasem potvrdilo první místo v tabulce IV. třídy okresního přeboru!

Už v 6. minutě se střelecky z blízka prosadil Pavel Blaško a v 9. minutě to už bylo 2:0 když hlavou skóroval Tomáš Minařík. Běžela 17. minuta a dalekonosná střela Pavla Blaška skončila po třetí v síti hostů. Po tom se hra vyrovnává a náš soupeř snižuje z penalty na 3:1.

Druhý poločas začal jako ten první a v 50. minutě po nahrávce Michala Houzara doráží do brány Danek Plachý. V 55. minutě se nepochopitelně otevřela obrana hostů a Jan Peterka toho využil když proběhl přes půl hřiště a zavěsil. V 62. minutě hosté snižují na 5:2 a v 67. minutě se z dálky trefuje Michal Houzar 6:2. Hosté ještě dvěma góly zápas zdramatizovali,  ale v 84. minutě domácí uklidňuje střelou z pokutového území Danek Plachý.