Okresní přebor mužů:

1.FC BATELOV - TJ SKLO BOHEMIA ANTONÍNŮV DŮL 4:0 (2:0)

Sestava: Cháb - M. Marek, Poledna Musil, Hron (75. Maryška) - Vostál (5. Mn. Janoušek), L. Kapoun, D. Plachý (60. Hradecký), F. Kourek - Z. Koreš, Havlíček

Branky: Musil 3x, Hradecký

Kdo dnešní zápas neviděl musí litovat, už v páté minutě se nešťastně zranil Lukáš Vostál a kluky tahle komplikace nezlomila ale správně nakopla k nejlepšímu výkonu jara.

V 8.minutě střílí Plachý ještě nad bránu, ale v 17. minutě už udeřilo, hosté sráží v pokutovém území Frantu Kourka a Viky Musil penaltu bezpečně proměňuje. Ve 20. minutě nebezpečně vystřelili hráči A. Dolu ale Cháb vyráží na roh. Ve 35. minutě těsně vedle brány letí střela Havlíčka. Nejkrásnější moment zápasu přišel ve 45. minutě když Musil obešel po krásném sólu čtyři hráče a podruhé zavěsil! Do druhého dějství vstoupili lépe hosté ale z platonického tlaku nic nevytěžili, naopak hrdina zápasu Michal Musil po vyšachování hostující obrany dává v 54. minutě na 3:0! Běžela 65. minuta a Havlíček nahrávkou napříč pokutovým územím soupeře nachází volného Hradeckého a ten bez problému proměňuje 4:0! Soupeř po tomto K.O. už odpadl a náš první tým ke spokojenosti 70 diváků si zaslouženě připisuje tři body. Na závěr nezbývá než popřát Lukáši Vostálovi brzké uzdravení.