OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ 3.kolo:

SK PAVLOV - 1.FC BATELOV

0:5 (0:1)

Sestava: Pojer Jan - Hamák Jan, Kožiarský Lukáš, Křížová Adriana, Lovětínský Dušan, Neuwirt Šimon, Pelikán Jan, Tausch Jaromír, Poláček Karel, Sedmík Karel, Drtinová Michala, Tausch Jindřich.

Branky: 23. Křížová Adriana, 32. Sedmík Karel, 40. Křížová Adriana, 45. Křížová Adriana, 48. Křížová Adriana

Jak to viděl trenér Jan Herza:

Ve středu 6.9.2017 sehráli mladší žáci utkání 4. kola okresního přeboru na hřišti Pavlova s místními borci. Zápas se odehrál zcela v režii batelovského týmu. Vedení jsme se ujali brankou Adriany Křížové ve 23. minutě, poté zahrozili také domáci a pavlovského útočníka jsme dokázali zastavit jen za cenu faulu v pokutovém území. Nařízenou penaltu batelovský brankář zneškodnil. Naši převahu jsme dokázali přeměnit v góly až ve druhém poločase, kdy jsme se gólově prosadili 4x. Utkání skončilo jednoznačně celkovým výsledkem 0:5.