1.FC BATELOV - TJ SB ANTONÍNŮV DŮL 2:4 (1:2)

Sestava: Cháb - M. Marek, Hron, Musil, Maryška - L. Kapoun, P. Kourek (46. M. Blaško), Houzar, D. Plachý (63. Mk. Janoušek) - Mn. Janoušek (76. Hradecký), Poledna

Branka: L. Kapoun, Musil

Č.K.: Maryška

Do prvního podzimního zápasu vstoupilo naše áčko aktivně a vytvořilo si několik dobrých brankových příležitostí, které však naši hráči trestuhodně zahodili. Podle otřepaného přísloví došlo na to že nedáš, dostaneš. A tak nikým nekrytý hráč hostů dostává ve 22. minutě svůj tým do vedení. V prvním poločase nás hrubě poškodil pomezní rozhodčí když dvakrát nechal zahrát brankáře soupeře rukou mimo své pokutové území (nepochopitelné). Ve 33. minutě soupeř hlavou zvyšuje už na 0:2. Do konce poločasu Lukáš Kapoun snižuje na 1:2 a dává naději do druhého dějství.

Do druhé půle si odbyl svůj debut v áčku čerství dorostenec a velká naděje do budoucnosti Marian Blaško a ve 49. minutě vybojoval pokutový kop který Michal Musil bezpečně proměnil. Po té se předvedli opět rozhodčí kteří neodpískali jasný ofsajd a místo toho nařídili penaltu proti domácím a jako třešničku na dortu ještě vyloučili Maryšku...2:3. Naši se snažili zápas alespoň vyrovnat, ale brejk hostů vše zhatil a tak zápas před 80 diváky končí trpkou prohrou 2:4.