SK ROHOZNÁ - 1.FC BATELOV (B) 3:3 (1:1)

Sestava: Růžička (50. O. Beseda) - Fous, Z. Kapoun (40. Hlaváček), Vítek (4. O. Beseda) Minařík - F. Kourek, Houzar, P. Blaško, Kupka - P. Beseda, M. Blaško (56. Mk. Janoušek)

Branky: P. Beseda 2x, Mk. Janoušek

Č.K.: 50. Růžička

V Rohozné se odehrál další emotivní zápas který ovlivnilo zranění našich hráčů, červená karta pro našeho gólmana a slabý výkon rozhodčího.

Už ve 4. minutě se zranil Vítek a musel být střídán Ondrou Besedou. Přesto jsme měli více ze hry a po několika šancích faulují domácí ve vápně Mariana Blaška a Petr Beseda z penalty skóruje 0:1. Ve 40. minutě musel pro zranění střídat Zdeněk Kapoun a nahradil ho Radek Hlaváček. Domácí do poločasu dokázali vyrovnat. Druhý poločas začal pro nás dost nešťastně když Růžička hasil brejk domácích a fauluje těsně před velkým vápnem. Rozhodčí vytahuje červenou kartu a do brány musí Ondra Beseda, který náš tým několikrát v brance podržel. V 56. minutě střídá Mariana Blaška Marek Janoušek. Hra je hodně tvrdá a neurovnaná. V 68. minutě střílí gól opět Petr Beseda a o dvě minuty později přidává třetí branku Marek Janoušek. Rohozná snižuje a v závěru utkání ze skrumáže dokázala vyrovnat na 3:3 a tímto výsledkem i utkání skončilo.