IV. třída mužů:

1.FC BATELOV (B) - SK TELČ (C) 2:3 (2:2)

Sestava: Růžička - Fous (78. Kupka), P. Blaško, Z. Kapoun, Peterka - Mk. Janoušek, P. Beseda, P. Kourek (46. M. Blaško), Houzar - Barák, Mn. Janoušek

Branky: P. Blaško, P. Beseda

Do Batelova přijel první tým tabulky a hned od začátku zápasu začal ukazovat že na prvním místě není náhodou. Hráči Telče hned od úvodního hvizdu byli v tlaku a po několika šancích které vychytal Růžička už v 10. minutě po dvojité minele od našich obránců jde soupeř do vedení. V 17. minutě po rychlém brejku už prohráváme 0:2. Až za tohoto stavu se začala hra vyrovnávat a větší aktivita z naší strany znamenala i gól když Pavel Blaško v 32. minutě vystřelil a s tečí obránce končí míč v síti. Prakticky hned po rozehrání se dostává před velkým vápnem soupeře k míči Petr Beseda a střelou k tyči vyrovnává. Ve 38. minutě mohlo být ještě lépe protože P. Blaško střílí hlavou branku, kterou však rozhodčí pro faul na brankáře neuznává. Do druhé půle vstoupili lépe opět hosté a ve 47. minutě padá soupeřův útočník  po rychlém průniku přes nohy našeho obránce v pokutovém území a rozhodčí píská proti nám penaltu 2:3. V 55. byl blízko vyrovnání Marian Blaško, ale střílí těsně vedle. Po zbytek utkání si už žádná střela nenašla cestu mezi tyče a tak zápas skončil prohrou béčka 2:3.