Okresní přebor mužů:

FC BÍTOVČICE - 1.FC BATELOV 4:4 (2:0)

Sestava: Cháb - L. Kapoun, Maryška, Hron, M. Marek - O. Beseda (46. D. Plachý), Musil, Vostál, F. Kourek - Z. Koreš, Hradecký

Branky: F. Kourek, L. Kapoun, Z. Koreš, Vostál

Zápas se odehrával ve vysokém tempu, náš tým začal zhruba od 15. minuty ztrácet krok se soupeřem, když domácí zlobili hlavně po křídlech. Ve 30. minutě domácí využívají další průnik po křídle a po centru jdou do vedení. Ve 40. minutě je k vidění podobná situace jen s tím že centrovaný míč si sráží do brány Míra Marek 2:0. Náš tým měl snahu zápas zvrátit ale nic se nedařilo.

V druhé půli zápas začali zase lépe domácí a v  50.minutě jdou do vedení už 3:0. Náš tým se ale nevzdává a v  60.minutě po krásném pasu snižuje Franta Kourek, ale vzápětí v 62. minutě přichází zase studená sprcha 4:1 pro domácí. Potom se začíná náš celek pomalu dostávat do hry. Po rohovém kopu stahuje náskok v 70. minutě L. Kapoun 4:2. V 75. minutě pronikl Michal Musil až k velkému vápnu kde po nahrávce zakončuje Zbyněk Koreš  4:3. Tlak stupňujeme a přichází důležitý vyrovnávací gól v 80.minutě krásnou střelou za hranicí velkého vápna srovnává Lukáš Vostál 4:4. Pět minut před koncem dostává domácí hráč červenou kartu po zákeřném faulu na Vostála. Zápas už se nepodařilo otočit, ale přesto tým ukázal bojovného ducha a zápas ještě stihl zachránit a veze si domů zasloužený bod.