Okresní přebor mužů:

1.FC BATELOV - TJ ŽDÍREC 1:1 (0:1)

Sestava: Cháb - Peterka (46. Mk. Janoušek), Poledna, Maryška, Hron - Z. Koreš (36. D. Plachý), L. Kapoun, Musil, Havlíček - Hradecký, F. Kourek

Branka: vlastní

První tým se dostal do herní krize a tento zápas to jen potvrdil. Hosté měli na vrch v pohybu a stačilo jim jen nakopávat dlouhé míče do předu na své rychlé útočníky. Ve dvacáté minutě jim to vyšlo a po zaváhání Peterky prohráváme 0:1. V závěru půle se do šancí dostal Musil a Hradecký ale neproměnili. Druhý poločas byl tomu prvnímu dost podobný jen hostům začali docházet síly a tak přeci jen naši začali více ohrožovat branku soupeře. V 55. minutě trefuje Plachý z malého vápna brankáře. V 79. minutě si hosté sráží centrovaný míč do svojí sítě a tak zápas slabé úrovně skončil asi spravedlivou remízou.