Okresní přebor mužů:

TJ JISKRA DOBRONÍN B - 1.FC BATELOV 5:4 (2:2)

Sestava: Cháb - M. Marek (75. Mk. Janoušek), Musil, Maryška (35. O. Beseda), Hron - F. Kourek, Vostál, L. Kapoun, Havlíček - Poledna, Hradecký

Branky: Musil 2x, Vostál, Havlíček

Byl to zápas kdy náš tým sice herně soupeře přehrával, ale díky děravé obraně a zbytečným chybám inkasoval velice snadné góly. Dalo by se říct že co střela domácích to gól. V zápase jsme šly do vedení když ve 20. minutě po faulu na Havlíčka proměnil penaltu Vostál. Do konce první půle se trefil ještě Havlíček, bohužel soupeř se trefil také dvakrát. Po půlce jde soupeř do vedení po zmatku ve vápně 3:2. V 60. minutě Musil z hranice velkého vápna srovnává na 3:3. Po pěkné zpětné nahrávce Havlíčka na velké vápno (asi 70min.) Musil střílí další gól 4:3. Soupeř hned z rozehrávky srovnává na 4:4. Po rozehraném trestném kopu nedáváme 100% šanci a domácí 5 minut před koncem jdou do vedení 5:4. Tím zakončí náš zmar...