1.FC Batelov | 8. 5. 2013

Okresní přebor mužů:

1.FC BATELOV - SK KOSTELEC 0:0 (0:0)

Sestava: Cháb - M. Marek, Musil, L. Kapoun, O. Beseda - D. Plachý, Vostál, Havlíček, F. Kourek (65. Hradecký) - Poledna (87. Ma. Janoušek), Z. Koreš (75. Maryška)

Ve svátečním odpoledni si našla cestu na náš stadion slušná stovka diváků a viděli bojovný zápas poznamenaný nepřesným výkonem rozhodčího. Už v 5. minutě po sérii Kosteleckých rohů mohl jít soupeř do vedení ale hlavou přestřelil naší branku. Po té se hra vyrovnala a Vostál střílí ve 20. minutě vedle. Kostelec promarnil největší šanci první půle když ve 45. minutě šla hlavička těsně nad Chábovu bránu.

Druhý poločas začal šancí domácích bohužel Kourek po nahrávce Vostála trefuje hostujícího brankáře. V 52. minutě nastřelují po závaru hosté tyč naší branky. O dvě minuty později šel Koreš sám na bránu ale svou šanci prováhal. V 62. minutě střílí hosté těsně vedle naší svatyně. V 70. minutě ohrozil přímo z rohu hosty Vostál. O tři minuty později vyráží na roh nebezpečnou střelu Cháb. V 77. a 86. minutě ještě z dálky ohrozil soupeře Vostál. Díky chybám soudce se dohrával závěr zápasu v dost emotivní atmosféře ale ke gólům už nevedl a tak derby skončilo spravedlivou remízou 0:0.