STARŠÍ ŽÁCI, OP, 15.KOLO

OP STARŠÍCH ŽÁKŮ 15.KOLO:

BRTNICE/STONAŘOV - 1.FC BATELOV

3:2 (0:1)

Střelci: 37. Kacafírek Matěj, 50. Surán Lukáš, 57. Nikrmajer Jaroslav - 8. Klinka Michael, 69. Máca Ondřej

Sestava: Pertlík Ondřej, Kšír Vojtěch, Janková Karina, Doskočil Pavel, Máca Ondřej, Lisa Radek, Křížová Adriana (K), Sedmík Karel, Kožiarský Lukáš (33.ŽK), Klinka Michael, Poláček Karel, Svěrák Lukáš.

Rozhodčí: Ondriga Josef

Diváků: 10

Komentář trenéra:

S favoritem a prakticky vítězem soutěže jsme odehráli dobré utkání. Hrálo se na podmáčeném hřišti za stálého vytrvalého deště. V prvním poločase jsme určitě nebyli tím horším týmem. Navíc jsme se dostali do vedení Klinkou,

který zakončil individuální akci nechytatelnou střelou. Úvod druhého dějství nás domácí na 15 minut zamkli na naší

polovině a otočili skóre na 2-1. Poté neproměnil Plachý samostatný únik, nastřelil pouze tyčku a domácí z protiútoku zvýšili na 3-1. V závěru utkání  jsme neproměnili pokutový kop a s závěrečným hvizdem Máca už jen snížil po rohovém kopu na konečných 3-2.