Okresní přebor starších žáků:

1.FC BATELOV - FC BÍTOVČICE 2:1 (1:0)

Sestava: Linhart, Chaloupka, Janko, Novák, Drápal, Kupka, Srňánek, Novotný, Svěrák

Branky: Kupka, Srňánek

Za silného větru a na nerovném terénu tréninkového hřiště se odehrál vyrovnaný zápas plný nepřesností. V první půli jsme se dostali do vedení po krásné střele Michala Svěráka a dorážce Zdeňka Kupky. Po té se hra vyrovnala a do poločasu byli k vidění šance na obou stranách. Druhá půle pokračovala vyrovnaným průběhem, ale naši kluci po chybě inkasovali na 1:1. Po té probíhal na hřišti spíše boj, ale s přibývajícím časem začali mít naši kluci více ze hry a zhruba deset minut před koncem trefili díky hlavičce Marka Novotného a střele Zdendy Kupky dvakrát břevno. Pět minut před koncem vyvezl po křídle míč Honza Chaloupka a nahrál před bránu na Zdeňka Kupku který prodloužil na Lukáše Srňánka a ten rozvlnil síť brány Bítovčic. Dnes se nerodila výhra lehce ale i takové utkání jsou potřeba aby naše naděje načerpali potřebné zkušenosti do budoucích utkání.