Okresní přebor mužů:

1.FC BATELOV - SOKOL PUKLICE 3:2 (1:0)

Sestava: Cháb - Musil, Maryška, M. Marek, O. Beseda - F. Kourek (80.Hradecký), Vostál, Havlíček (Mn. Janoušek), L. Kapoun - Poledna, Z. Koreš

Branky: Poledna, Vostál 2x

První půle nepřinesla mnoho vzrušení, hosté více drželi míč, našim hráčům vázla rozehrávka. Přesto to byl náš tým který šel ve 42. minutě po přesném centru Koreše a hlavičce Poledny do vedení. Druhý poločas už se hrál lepší fotbal a hlavně začaly padat góly. V 55. minutě po faulu ve vápně na Polednu píská sudí penaltu a Vostál jí dává! V 65. minutě soupeř po skrumáži v našem pokutovým území snižuje na 2:1. Běžela 74. minuta a Musil pěkně zatáhl míč a krásně našel Vostála který střelou do šibenice dává na 3:1. V 83. minutě hosté opět snižují. Další šance Puklic vychytal Cháb a tak zápas skončil tak jak si asi 50 místních diváků přálo.