TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V TŘEŠTI

Mladší žáci se zúčastnili v neděli 10.2.2019 halového turnaje v Třešti. Turnaj pořádaný domácím Slavojem Třešť byl rozlosovaný do dvou skupin po 4 týmech. 
Batelov byl zařazen do skupiny B společně s týmy Slavoj Polná, TJ Jiskra Měřín, TJ Ježek Rantířov. První, z naší strany ne příliš povedený zápas, jsme sehráli se Slavojem Polná s výsledkem 0:3. Po zpřeházení sestavy se naše hra dost zlepšila a projevilo se to i na výsledcích. TJ Ježek Rantířov jsme porazili 2:0 a černého koně turnaje TJ Jiskru Měřín 2:1, kdy jsme si dali vlastní gól pár vteřin před koncem. To už na výsledku nic nezměnilo a do zápasů o umístění jsme šli z 2. místa ve skupině. 
Ve skupině A hráli týmy TJ Slavoj Eurotech Třešť, TJ Spartak Počátky, TJ Nová Včelnice, TJ Sokol Brtnice. Pořadí v této skupině nám přisoudilo do zápasu o finále silný domáci tým Třeště. Ukázala se síla soupeře, nám se nepovedlo zahrát stejně dobře jako proti Měřínu a výsledkem byla prohra 1:5 a zápas o 3. místo. 
V zápase o 3. místo jsme nastoupili proti hráčům Slavoje Polná. Vyrovnaný zápas skončil i vyrovnaným výsledkem 2:2. O 3. místu rozhodli pokutové kopy. Za Batelov úspěsně proměnili Vojta Ligač, Honza Mikeš a Dušan Lovětínský. Páč soupeř 1 penaltu nedal bylo vítězství a 3. místo naše : - ). Turnaj vyhrál tým Sokola Brtnice, který porazil na pokutové kopy domáci Slavoj Třešť. 

Díky klukům za předvedenou hru, pořadatelům za pěkný turnaj a pánům Neuwirtovi a Lovětínskému za pomoc a cenné rady klukům. 

Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

zobrazit menu