Okresní přebor mužů:

1.FC BATELOV - TJ SOKOL BRTNICE 2:0 (1:0)

Sestava: Cháb - M. Marek, Poledna, Hron, L. Kapoun - O. Beseda (40. Peterka), D. Plachý, Vostál, Mk. Janoušek - Hradecký, Z. Koreš

Branky: Vostál, L. Kapoun

Než se diváci naděli už jsme ve 3. minutě vedli díky nastřelené ruce hostujícího obránce a proměněné penaltě Lukášem Vostálem 1:0. Hra v první půlce byla vyrovnaná a i hosté měli několik dobrých příležitostí ke skórování ale díky nepřesné mušce, tyči a skvělým zákrokům Milana Chába v naší brance skončil poločas 1:0.

Do druhé půle naši opět vlítli jako uragán a ve 47. minutě po přesném centru Zbyňka Koreše a parádní hlavičce Lukáše Kapouna jsme šli do vedení 2:0. V druhém dějství už byl náš tým lepší než soupeř a šancí bylo k vidění opravdu mnoho ale bohužel se už žádná neujala a protože soupeř svou jedinou větší šanci také neproměnil, skončilo utkání zaslouženou výhrou domácích.