Okresní přebor mužů:

TJ MÍR NADĚJOV - 1.FC BATELOV 2:4 (2:3)

Sestava: Cháb - O. Beseda, Hron, L. Kapoun, M. Marek - M. Blaško (68. Hradecký), Musil, Mn. Janoušek, D. Plachý - Poledna (46. Z. Koreš, 73. Mk. Janoušek), Havlíček

Branky: O. Beseda, Mn. Janoušek, Musil, L. Kapoun

Ze začátku se hrál vyrovnaný zápas kdy domácí z ojedinělé šance šli do vedení. Po té si vytvořil náš tým územní převahu, ale stále se nedařilo vsítit gól. Ve 30. minutě volí Ondra Beseda místo centru střelu a míč zapadá za záda domácího gólmana. Po sérii našich šancí přichází faul na Havlíčka uvnitř pokutového území Nadějova a Martin Janoušek ve 38. minutě otáčí na 1:2. Vzápětí po rozehrávce domácí opět srovnávají. Ve 43. minutě kopeme další penaltu (opět po faulu na Havlíčka) a Michal Musil nás posílá do vedení 2:3. Domácí nezvládají své emoce a po oplácení odchází jejich hráč předčasně do sprch. V druhém poločase už soupeř prakticky neexistuje a náš tým má jednu šanci za druhou, ale až ta ze 78. minuty znamená uklidňující gól z kopačky Lukáše Kapouna.