Okresní přebor starších žáků:

TJ DRUŽSTEVNÍK VELKÝ BERANOV - 1.FC BATELOV 5:3 (3:0)

Sestava: Lovětínský, Chaloupka, Janko, Novák, Hradecký, Houdek, Tuma, Kupka, Srňánek, Svěrák

Branky: Kupka 2x, Houdek

Na závěr podzimní sezóny zavítali naši žáci do Velkého Beranova který byl jen o skóre za naším týmem. Hned od začátku bylo vidět že jsme přijeli na půdu velice kvalitního týmu a domácí nás svým lepším pohybem a důrazem v první půli přehrávali i když šance byli i na naší straně tak poločas skončil 3:0 pro domácí.

V druhém poločase se hrálo vyrovnaněji ale bohužel góly dál stříleli po našich chybách domácí. Za stavu 5:0 se konečně podařilo snížit Lukáši Houdkovi a během několika málo minut se dvakrát prosadil Zdeněk Kupka a naši začali tlačit, bohužel už zbývalo málo času na vyrovnání a tak zápas o čelo tabulky vyzněl pro domácí. Nejlepší hráč zápasu z našich řad byl Jakub Tuma.

Kluci nemusí věšet hlavy, čekají je ještě jarní odvety a tak není nic ztraceno!