Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/1fc-batelov.cz/htdocs/www/controllers/rubrikaController.php on line 336

MLADŠÍ ŽÁCI, OP, 11.KOLO

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ 11.KOLO:

FKM VYSOČINA JIHLAVA (B) - 1.FC BATELOV

8:0 (5:0)

Střelci: 15. Kadlec Štěpán, 16. Fíla Tomáš, 19. Kadlec Štěpán, 22. Pípa Karel, 24. Zvolánek Matěj, 44. Ritter Tobias, 45. Koubek Zdeněk, 52. Tlačbaba Patrik

Sestava: Sedmík Karel - Neuwirt Šimon, Poláček Karel, Tausch Jaromír, Tausch Jindřich, Neuwirt Patrik, Hofhanzl Antonín, Lovětínský Dušan (K), Houzar Tobiáš, Knotek Tomáš, Havelka Vojtěch, Pelikán Jan, Formánek Tomáš.

4:1   (1:0)

Střelci: 34. Ehrenberger Tomáš, 48. Havlíček Karel, 55. Havlíček Karel, 60. Blaško Marian - 67. Chalupa Milan

Sestava: Cháb Milan -  Ramach Dominik (63. Janko Alexandr), Houzar Michal, Kapoun Lukáš (76. Poledna Zdeněk), Ehrenberger Tomáš, Vostál Lukáš, Havlíček Karel (76. Hradecký Jan), Hron Tomáš, Koreš Zbyněk (K) (63. Benedikt Petr), Blaško Marián, Kupka Zdeněk (76.ŽK).

Střelci: 14. Driml Matěj, 34. Driml Matěj, 62. Driml Matěj, 64. Driml Matěj

Sestava: Pertlík Ondřej, Svěrák Lukáš, Kšír Vojtěch, Máca Ondřej, Sedmík Karel, Poláček Karel, Janková Karina, Hamák Jan, Křížová Adriana (K), Kaňkovský Petr, Doskočil Pavel

Rozhodčí: Srňánek Lukáš

Diváků: 10

Komentář trenéra: Na podzim jsme s tímto soupeřem prohráli 3-11. Tentokrát je výsledek lepší, ale po průběhu utkání příliš krutý v náš neprospěch. V 1.poločase jsme neproměnili tři samostatné úniky, nastřelili břevno a nedali další tutovku. Naopak v závěru inkasovali ze dvou nešancí domácích. O půli domácí kouč přiznal, měli jste vést 3/4-0 naopak prohrávate. Druhý poločas byli domácí mírně lepší, dvě inkasované branky v závěru již nic neřešili. Křest ohněm a dobrý výkon mladých - Doskočil, Hamák, Poláček, Sedmík.

MUŽI, OP, 17.KOLO

OP MUŽŮ 17.KOLO:

TJ CEJLE  - 1.FC BATELOV

2:5   (1:3)

Střelci: 8. Kliment Tomáš, 51. Kliment Tomáš - 6. Houzar Michal, 16. Havlíček Karel, 30. Vostál Lukáš, 59. Blaško Marian, 80. Havlíček Karel

Sestava: Cháb Milan -  Ramach Dominik, Houzar Michal, Kapoun Lukáš (85. Benedikt Petr), Ehrenberger Tomáš, Vostál Lukáš, Havlíček Karel, Blaško Dominik (37.ŽK), Kapoun Zdeněk, Koreš Zbyněk (K), Blaško Marián (82. ŽK)(82. Svěrák Michal)

Rozhodčí: Hájek Kamil, Mlsna Jiří, Vrzal Matěj