A-TÝM: I.FC BATELOV - FC VYSOČINA (C) 3-1

SESTAVA: Cháb - M.Marek, Minařík, Maryška, L.Kapoun - F.Kourek (80.Chrenovský), Musil, Vostál, O.Beseda (65.J.Marek) - P.Beseda, Z.Koreš.

DOROST: SK DEKORA ŽĎÍREC nad DOUBRAVOU - I.FC BATELOV 2-3

B-TÝM: SK HODICE (b) - I.FC BATELOV (b) 3-1
Branka: GABRHEL.

A-TÝM: Sokol BRTNICE - I.FC BATELOV 3-4
Zápas ve kterém převýšil útok obranu, bylo naše mužstvo o branku úspěšnější.

SESTAVA: Cháb - M.Marek, T.Minařík, Maryška, Krejčí - T.Koreš (30.F.Kourek), Houzar, Vostál, Musil - Z.Koreš, P.Beseda (75.O.Beseda).

BRANKY: Z.KOREŠ (P.Beseda), HOUZAR (P.Beseda), Z.KOREŠ (F.Kourek), MUSIL (M.Marek).

1.FC Batelov | 1. 6. 2010

ŽÁCI: Družstevník VELKÝ BERANOV - I.FC BATELOV 2-0

DOROST: I.FC BATELOV - Sokol TIS 5-3
Po dlouhé době výhra dorostu. Zasloužená!

B-TÝM: SFC STARÁ ŘÍŠE (c) - I.FC BATELOV (b) 4-2
Rezerva odjela pouze v 9 lidech!

JEŽEK RANTÍŘOV (B) - I.FC BATELOV 1-0

A team | 1. 6. 2010

Zasloužená výhra domácího celku!

SESTAVA: Cháb - Krejčí, Houzar, Maryška, T.Minařík - Musil, Valenta (60.M.Marek), Vostál (35.Z.Koreš), F.Kourek - Poledna, P.Beseda.

I.FC BATELOV - SK KOSTELEC 5-0
Branky: Kupka 2, Houdek, M.Novotný, Tuma.

I.FC BATELOV - SK TELČ (B) 2-1
Branky: Kupka, M.Novotný.

SESTAVA I.FC: Houdek, Kupka, J.Hodianek, Srňánek, Janko, Tuma, Chaloupka, M.Novotný, Lovětínský, M.Hodianek, Svěrák.

1.FC Batelov | 25. 5. 2010

ŽÁCI: I.FC BATELOV - Ježek RANTÍŘOV 0-10
Jednoznačná záležitost hostů, kteří využili batelovské komplikace se sestavou.

DOROST: I.FC BATELOV - Jiskra MĚŘÍN 0-2

B-TÝM: I.FC BATELOV - Sokol MRÁKOTÍN 1-3

A- TÝM: Slavoj TKZ POLNÁ (b) - I.FC BATELOV 2-2
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Za Batelov vyrovnával v 70.minutě, na rychlo povolaný, legendární P.BESEDA (43 let) po samostatné akci!

SESTAVA: Cháb - T.Koreš, Minařík, Houzar, Maryška - F.Kourek, Vostál, Musil, Z.Koreš - Poledna (80.Z.Kapoun), P.Beseda.

Branky: 44. F.KOUREK, 70. P.BESEDA.

1.FC Batelov | 18. 5. 2010

ŽÁCI: I.FC BATELOV - TJ RŮŽENÁ 1-3
Branka: P.Ďásek.

B-TÝM: Slavoj TŘEŠŤ (C) - I.FC BATELOV (B) 4-2

A-TÝM: I.FC BATELOV - Sokol PUKLICE 2-0
Sestava: Cháb - Krejčí, T.Minařík, Maryška, L.Kapoun - Beseda, Houzar, Vostál (46.Janoušek), M.Marek (75.Musil) - F.Kourek, Poledna (45.Z.Koreš).

Branky: T.MINAŘÍK (VK), BESEDA (F.Kourek).

1.FC Batelov | 17. 5. 2010

TURNAJ PŘÍPRAVEK konaný 15.5. V TELČI:

I.FC BATELOV - Slavoj TŘEŠŤ (B) 4-1
Branky: M.Novotný, Houdek, Srňánek, Hradecký.

I.FC BATELOV - RŮŽENÁ 2-0
Branky: M.Novotný, Hradecký.

I.FC BATELOV - SK KOSTELEC 6-0
Branky: Houdek 4, M.Novotný, Kupka.

I.FC BATELOV - SK TELČ (A) 1-0
Branka: Srňánek.

SESTAVA: Houdek, Kupka, Hodianek, Srňánek, Drápal, Janko, Tuma, Chaloupka, M.Novotný, Hradecký, Lovětínský.

I.FC BATELOV - ANTONÍNŮV DŮL 1-3

A team | 17. 5. 2010

Předehrávka 29.KOLA OP:
SESTAVA: Cáb - Beseda, Minařík, Houzar, Krejčí (70.L.Kapoun) - M.Marek, Valenta (60.Maryška), Houzar, T.Koreš - F.Kourek (60.Z.Koreš), Poledna.

BRANKA: F.KOUREK.

1.FC Batelov | 12. 5. 2010

ŽÁCI: TJ Podyjí ČERNÍČ - I.FC BATELOV 1-7
Domácí tým nastoupil pouze s 9 hráči a od úvodu utkání byl pod trvalým tlakem našeho týmu. Pět minut před přestávkou zvyšoval nezadržitelný ČECH již na 4-0. Druhý poločas prostřídáme základní jedenáctku a pod dojmem jasného vítězství polevujeme v koncentraci a domácí z ojedinělého útoku snižují. Poté už v poklidu dohráváme a z mnoha šancí (jm.MAKOVIČKA) střílíme dvě branky.

SESTAVA: Ramach - Mika, Homa, M.Novotný, Tůma - P.Ďásek, Burian, Blaško, Makovička - D.Novotná, Čech, (střídali: Mazač, Houdek, Linhart, O.Novotný, Římal).

BRANKY: Čech 5, M.Novotný, Burian.

DOROST: SK PŘIBYSLAV - I.FC BATELOV 4-0

B-TÝM: I.FC BATELOV (B) - SK ROHOZNÁ 0-1
Derby přineslo na poměry III.třídy rychlý fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu hostů, kteří rozhodli 2.minuty před závěrečným hvizdem.

SESTAVA: Růžička - Š.Minařík, Fous, R.Vítek, T.Koreš - Peterka, Chrenovský, Šimek, Štrunc - Barák, Kaňkovský.

A-TÝM: FC BÍTOVČICE - I.FC BATELOV 3-0
Náš tým bohužel pokračuje ve špatných jarních výkonech a v Bítovčicích po zásluze prohrál. Domácí tým byl po celé utkání lepším týmem. Při současných výkonech čeká náš tým pozvolný pád tabulkou.

SESTAVA: Cháb - Krejčí, T.Minařík, Maryška (80.Musil), M.Marek - Beseda (75.Musil), Houzar, Vostál, Valenta (60.L.Kapoun) - Z.Koreš, Poledna.

1.FC Batelov | 4. 5. 2010

ŽÁCI: I.FC BATELOV - Sokol PUKLICE 0-1
DOROST: FK SVĚTLÁ nad SÁZAVOU - I.FC BATELOV 5-2

B-TÝM: FC ČERVENÝ HRÁDEK - I.FC BATELOV (B) 2-3
Branky: P.BESEDA, KAŇKOVSKÝ, POLEDNA.

A-TÝM: I.FC BATELOV - TJ HODICE 0-2
Další nepřesvědčivý výkon a ztráta bodů našeho týmu na jaře. Po celý zápas hráči praktikovali neúčelnou hru a soupeř je ve 2.poločase potrestal z brejku. výhru pojistil z dalšího protiútoku v závěru, kdy už náš tým hrál vabank.

SESTAVA: Cháb - L.Kapoun, Maryška, Minařík, Krejčí - M.Marek, Houzar, Vostál, Hradecký (80.J.Marek) - F.Kourek(60.Poledna), Z.Koreš (60.Beseda).