Okresní přebor mužů:

1.FC BATELOV - SOKOL JAMNÉ 3:1 (0:0)

Sestava: Cháb - L. Kapoun, Beseda, Musil (46. Maryška), Hron - Hradecký (72. Mk. Janoušek ), Havlíček, Vostál, Ma. Janoušek - Poledna, Z. Koreš (70. D. Plachý)

Branky: 65. Havlíček, 84. Vostál, 87. Poledna

Dnes byl k vidění velice průměrný zápas plný nepřesností, první poločas byl spíš boj bez větších šancí. V 50. minutě druhé půle hosté faulovali ve vápně Havlíčka a rozhodčí píská penaltu kterou však Vostál trefuje do brankáře.V 65. minutě jsme se už dočkali gólu když Havlíček uklízí míč do sítě 1:0. 75. minuta znamená vyrovnání když hosté po krásné střele dávají na 1:1. Blížil se konec utkání a naši hráči se dočkali dalších branek, nejprve Vostál v 84. minutě šikovně doráží míč do sítě a o tři minuty později přidává další branku hlavou Poledna.