Dobrý bod z Černíče!

1.FC Batelov | 14. 4. 2013

Okresní přebor mužů:

 

TJ PODYJÍ ČERNÍČ - 1.FC BATELOV 3:3 (1:1)

Sestava: Cháb - L. Kapoun, Beseda (60. Hradecký), Musil, Maryška (70. D. Plachý) - F. Kourek, Havlíček, Vostál, Ma. Janoušek - Poledna, Z. Koreš.

Branky: 30. Havlíček (Poledna), 75. Kourek (Vostál), 80. penalta Vostál

Červená karta: 83. min. po dvou žlutých F. Kourek


Hodně posílená Černíč držela otěže hry ale do žádné velké šance je náš tým nepustil.Ve 30.minutě šel náš tým po ose Poledna Havlíček do vedení. Po chybě Besedy z rohu domácí srovnali na 1:1, my jsme občasnými protiútoky zahrozili.
Druha půle byla úplně celá v rukou Černíče ale přesto Poledna ve 49.minutě po chybě domácích střílí těsně mino.
Při životě nás drželi tyče asi 3x, po špatné rozehrávce na půli soupeře přišel rychlý protiútok domácích a Černíč v 70 minutě střílí gól. V 75.minutě chybovala obrana Černíče, Vostál šel sám na gólmana po špatné kličce se odráží  balon za hranici velkého vápna kde F. Kourek dobrou střelou proměňuje. Po další velké šanci kterou náš tým neproměnil přichází trest v podobě gólu v naší síti.
V 80 minutě přichází hlavičkový souboj ve vápně kde Kourek trefuje soupeřovu ruku a Vostál z penalty vyrovnává! V 83.minutě přichází druhá žlutá karta pro Frantu Kourka a ten musí do sprch.
Zbytek zápasu byl vypjatý a domácí se snažili otočit výsledek na svou stranu ale náš tým už hektický závěr zvládl a veze domů bod ze hřiště velkého favorita soutěže!

 

 

 

 

zobrazit menu