Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/1fc-batelov.cz/htdocs/www/controllers/rubrikaController.php on line 336

IV. třída mužů:

TJ CEJLE (B) - 1.FC BATELOV (B) 1:2 (1:0)

Sestava: Růžička - Fous, Z. Kapoun, Houzar (46. D. Plachý), M. Marek - Mn. Janoušek, P. Blaško, P. Kourek, Kupka - Barák (46. O. Beseda), Mk. Janoušek

Branky: O. Beseda, P. Kourek

Béčko mělo od začátku více ze hry, v první půli však chyběla finální přihrávka, střely také létaly mimo. Domácí urputně bránili a z ojedinělé střely alá Arménie skórovali. V druhé půli naši pokračovali v tlaku, zlepšil se pohyb a přicházeli i šance. Domácím pomalu docházeli síly, z protiútoků přesto mohli rozhodnout, nakonec ale naši zaslouženě otočili skóre a po dorážce Ondry Besedy a penaltě Petra Kourka vyhráli. Zápas moc nezvládl rozhodčí, v druhém poločase pustil několik penaltových faulů domácích. V poslední minutě byl další a následná strkanice, rozhodčí radši ukončil zápas a odešel...

více informací

Program našich mužstev

1.FC Batelov | 3. 9. 2013

V sobotu 7. 9. se představí naše béčko v nedaleké Cejli, zápas začíná v 16 hodin. Na našem areálu se fotbalu dočkáme v neděli 8. 9. a to hned dvakrát! Od 14 hodin přivítají naši žáci tým TJ Sapeli Polná a od 16 hodin se střetne áčko s fotbalisty TJ Ždírec. Přijďte naše týmy podpořit a strávit odpoledne na našem areálu. Občerstvení zajištěno.

Soustředění žáků ( 28.-.29.8.2013 )

Ve dnech 28. - 29. srpna připravil náš klub dvoudenní soustředění žáků. První den se měli možnost zúčastnit všichni, druhý den byl za odměnu jen pro vybrané kluky. Většina kluků možnost využila a zúčastnila se (11 první den, 9 druhý den). Oba dny dopoledne jsme strávili v Batelově, po ranním výběhu jsme byli na hřišti a v poledne pojedli v místních restauracích (U Formánků, Na západě). Odpoledne jsme strávili mimo Batelov, ve středu na sportovišti v Janštejně (minigolf, tenis, plážový volejbal, přehazovaná, fotbálek), ve čtvrtek v Počátkách (přátelský zápas s ml. žáky). Cestou do Počátek jsme se stavili v lomu v Horní Cerekvi na koupání a v Počátkách pak také navštívili věž na náměstí. Mimo Batelov jsme jezdili na kolech, kluci za ty dva dny našlapali přes 50 km. Počasí nám také vyšlo, takže se akce vydařila.

Porážka na hřišti nováčka

1.FC Batelov | 2. 9. 2013

Okresní přebor mužů:

TJ JISKRA DOBRONÍN B - 1.FC BATELOV 5:4 (2:2)

Sestava: Cháb - M. Marek (75. Mk. Janoušek), Musil, Maryška (35. O. Beseda), Hron - F. Kourek, Vostál, L. Kapoun, Havlíček - Poledna, Hradecký

Branky: Musil 2x, Vostál, Havlíček

Byl to zápas kdy náš tým sice herně soupeře přehrával, ale díky děravé obraně a zbytečným chybám inkasoval velice snadné góly. Dalo by se říct že co střela domácích to gól. V zápase jsme šly do vedení když ve 20. minutě po faulu na Havlíčka proměnil penaltu Vostál. Do konce první půle se trefil ještě Havlíček, bohužel soupeř se trefil také dvakrát. Po půlce jde soupeř do vedení po zmatku ve vápně 3:2. V 60. minutě Musil z hranice velkého vápna srovnává na 3:3. Po pěkné zpětné nahrávce Havlíčka na velké vápno (asi 70min.) Musil střílí další gól 4:3. Soupeř hned z rozehrávky srovnává na 4:4. Po rozehraném trestném kopu nedáváme 100% šanci a domácí 5 minut před koncem jdou do vedení 5:4. Tím zakončí náš zmar...

Béčko zdolalo Černíč

1.FC BATELOV (B) - TJ PODYJÍ ČERNÍČ (B) 2:0 (2:0)

Sestava: Růžička - Peterka, Houzar, Minařík, Fous - Chrenovský, Kupka, P. Kourek, Hlaváček - Barák, Mika

Branky: Barák, Hlaváček

Našim vyšel úvod, po signálu z chytře zahrané standardní situace a po rohu šli do dvoubrankového vedení. V pohodovém utkání za příjemného počasí se už další šance nepodařilo zakončit gólem, hlavně Pavel Barák si mohl ještě párkrát udělat radost. Hosté moc nezlobili, v poli se snažili, ale do zakončení se téměř nedostávali.

Žáci v Kostelci nadělovali

1.FC Batelov | 31. 8. 2013

Okresní přebor starších žáků:

SK KOSTELEC - 1.FC BATELOV 2:10 (2:3)

Sestava: Linhart, Lovětínský, Chaloupka, Janko, Novák, Šereda, Tuma, Kupka, Houdek, Svěrák, Srňánek, Novotný

Branky: Svěrák 3x, Novotný 3x, Novák 2x, Houdek, Kupka

Žáci začali zápas vlažněji a chvíli trvalo než se dostali do tempa, první půlku se hrálo převážně na bránu domácích, ale i tak si museli dát kluci pozor na ojedinělé výpady domácích, po kterých jsme dvakrát inkasovali. Přesto v poločase svítilo na světelné tabuli skóre 2:3. Druhý poločas už byl převážně jen v naší režii a skóre utěšeně narůstalo až na 2:10!