Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/1fc-batelov.cz/htdocs/www/controllers/rubrikaController.php on line 336

Okresní přebor mužů:

TJ MÍR NADĚJOV - 1.FC BATELOV 2:4 (2:3)

Sestava: Cháb - O. Beseda, Hron, L. Kapoun, M. Marek - M. Blaško (68. Hradecký), Musil, Mn. Janoušek, D. Plachý - Poledna (46. Z. Koreš, 73. Mk. Janoušek), Havlíček

Branky: O. Beseda, Mn. Janoušek, Musil, L. Kapoun

Ze začátku se hrál vyrovnaný zápas kdy domácí z ojedinělé šance šli do vedení. Po té si vytvořil náš tým územní převahu, ale stále se nedařilo vsítit gól. Ve 30. minutě volí Ondra Beseda místo centru střelu a míč zapadá za záda domácího gólmana. Po sérii našich šancí přichází faul na Havlíčka uvnitř pokutového území Nadějova a Martin Janoušek ve 38. minutě otáčí na 1:2. Vzápětí po rozehrávce domácí opět srovnávají. Ve 43. minutě kopeme další penaltu (opět po faulu na Havlíčka) a Michal Musil nás posílá do vedení 2:3. Domácí nezvládají své emoce a po oplácení odchází jejich hráč předčasně do sprch. V druhém poločase už soupeř prakticky neexistuje a náš tým má jednu šanci za druhou, ale až ta ze 78. minuty znamená uklidňující gól z kopačky Lukáše Kapouna.

více informací

Růžená odjela bez bodu

IV. třída mužů:

1.FC BATELOV (B) - TJ RŮŽENÁ 4:3 (4:0)

Sestava: Cháb - Fous, Houzar, Vostál (25. Barák), T. Minařík - D. Plachý, P. Kourek, P. Blaško, Kupka - Hradecký, Mk. Janoušek

Branky: Vostál, Mk. Janoušek, D. Plachý, Hradecký

První poločas se odehrál jednoznačně v režii domácích, první gól padl hned z rozehrání. Skóre postupně narůstalo, poločas 4:0 byl pro hosty ještě milosrdný. V druhé půli už tempo hry opadlo, Růženští se nevzdávali, bojovali a z ojedinělých protiútoků zápas zkorigovali. Béčku se už nedařilo kombinace dotáhnout a úspěšně zakončit.

Pozvánka na fotbal

1.FC Batelov | 16. 8. 2013

V sobotu 17. 8. od 16.30 přivítá béčko na našim hřišti fotbalisty TJ Růžená. Kdo by si chtěl udělat v neděli nějaký výlet, může zajet povzbudit hráče z áčka do Nadějova, utkání začíná v 16.30.

Na úvod podzimu přišla porážka

1.FC Batelov | 11. 8. 2013

1.FC BATELOV - TJ SB ANTONÍNŮV DŮL 2:4 (1:2)

Sestava: Cháb - M. Marek, Hron, Musil, Maryška - L. Kapoun, P. Kourek (46. M. Blaško), Houzar, D. Plachý (63. Mk. Janoušek) - Mn. Janoušek (76. Hradecký), Poledna

Branka: L. Kapoun, Musil

Č.K.: Maryška

Do prvního podzimního zápasu vstoupilo naše áčko aktivně a vytvořilo si několik dobrých brankových příležitostí, které však naši hráči trestuhodně zahodili. Podle otřepaného přísloví došlo na to že nedáš, dostaneš. A tak nikým nekrytý hráč hostů dostává ve 22. minutě svůj tým do vedení. V prvním poločase nás hrubě poškodil pomezní rozhodčí když dvakrát nechal zahrát brankáře soupeře rukou mimo své pokutové území (nepochopitelné). Ve 33. minutě soupeř hlavou zvyšuje už na 0:2. Do konce poločasu Lukáš Kapoun snižuje na 1:2 a dává naději do druhého dějství.

Do druhé půle si odbyl svůj debut v áčku čerství dorostenec a velká naděje do budoucnosti Marian Blaško a ve 49. minutě vybojoval pokutový kop který Michal Musil bezpečně proměnil. Po té se předvedli opět rozhodčí kteří neodpískali jasný ofsajd a místo toho nařídili penaltu proti domácím a jako třešničku na dortu ještě vyloučili Maryšku...2:3. Naši se snažili zápas alespoň vyrovnat, ale brejk hostů vše zhatil a tak zápas před 80 diváky končí trpkou prohrou 2:4.

Oslabené béčko vyválčilo bod

1.FC Batelov | 10. 8. 2013

SK ROHOZNÁ - 1.FC BATELOV (B) 3:3 (1:1)

Sestava: Růžička (50. O. Beseda) - Fous, Z. Kapoun (40. Hlaváček), Vítek (4. O. Beseda) Minařík - F. Kourek, Houzar, P. Blaško, Kupka - P. Beseda, M. Blaško (56. Mk. Janoušek)

Branky: P. Beseda 2x, Mk. Janoušek

Č.K.: 50. Růžička

V Rohozné se odehrál další emotivní zápas který ovlivnilo zranění našich hráčů, červená karta pro našeho gólmana a slabý výkon rozhodčího.

Už ve 4. minutě se zranil Vítek a musel být střídán Ondrou Besedou. Přesto jsme měli více ze hry a po několika šancích faulují domácí ve vápně Mariana Blaška a Petr Beseda z penalty skóruje 0:1. Ve 40. minutě musel pro zranění střídat Zdeněk Kapoun a nahradil ho Radek Hlaváček. Domácí do poločasu dokázali vyrovnat. Druhý poločas začal pro nás dost nešťastně když Růžička hasil brejk domácích a fauluje těsně před velkým vápnem. Rozhodčí vytahuje červenou kartu a do brány musí Ondra Beseda, který náš tým několikrát v brance podržel. V 56. minutě střídá Mariana Blaška Marek Janoušek. Hra je hodně tvrdá a neurovnaná. V 68. minutě střílí gól opět Petr Beseda a o dvě minuty později přidává třetí branku Marek Janoušek. Rohozná snižuje a v závěru utkání ze skrumáže dokázala vyrovnat na 3:3 a tímto výsledkem i utkání skončilo.

V neděli začíná nová sezóna

1.FC Batelov | 6. 8. 2013

Tak nám skončila letní přestávka a v neděli 11. 8. v 16.30 hodin začíná na našem stadiónu nová sezóna a to utkáním okresního přeboru mužů mezi naším áčkem a týmem TJ SB Antonínův Důl. Nezůstávejte doma a přijďte na fotbal.

Komu se bude chtít může už o den dříve zajet do Rohozné podpořit naše béčko. Zápas začíná v 16.30 hodin.