Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/1fc-batelov.cz/htdocs/www/controllers/rubrikaController.php on line 336

Okresní přebor mužů:

SOKOL KNĚŽICE - 1.FC BATELOV 4:1 (1:1)

Sestava: Cháb - O. Beseda, Poledna, M. Marek, Musil, Hron - D. Plachý, L. Kapoun, F. Kourek - Z. Koreš, Havlíček (78. Mk. Janoušek)

Branka: Z. Koreš

Domácí měli od začátku více ze hry ale i náš tým si vypracoval několik šancí. Tu největší proměnil křížnou střelou asi ve 40. minutě Z. Koreš a dostal nás do vedení. Bohužel ve 45. minutě Kněžice srovnávají po nedorozumění naší obrany a brankáře. Na začátku druhé půle nedali naši hráči velkou šanci a domácí nás potrestali dalšími góly.

více informací

Béčko porazilo prvního

1.FC Batelov | 26. 5. 2013

IV. třída mužů:

1.FC BATELOV (B) - SK KOSTELEC (B) 4:2 (2:2)

Sestava: Růžička - O. Beseda, Z. Kapoun, Houzar, Peterka - D. Plachý, P. Kourek, P. Blaško, Hlaváček (46. Maryška) - Mk. Janoušek, R. Vítek (46. Fous)

Branky: Mk. Janoušek, R. Vítek, O. Beseda 2x

Béčko si v zápase o čelo tabulky s Kostelcem poradilo bez problému. Hosté šli po chybě naší obrany do vedení ale Janoušek dokázal za krátkou dobu vyrovnat. V první půlce se trefil ještě Kostelecký Gabrhel a náš Vítek.

V druhém dějství už hrál hlavně jen náš tým a po parádní nahrávce Fouse strhává skóre na naší stranu O. Beseda. Stejný hráč dal i zápasu konečnou podobu když zahrál na housle hostujícímu obránci a krásně o břevno dává na 4:2.

Pět branek Mariana Blaška

1.FC Batelov | 25. 5. 2013

Okresní přebor žáků:

FC BÍTOVČICE  - 1.FC BATELOV 3:6 (2:5)

Sestava: Lovětínský - Chaloupka, Mika, Janko, Šereda, Kupka, Srňánek , M. Novotný, V. Novák, Dolejší, M. Blaško, Petrák

Branky: M. Blaško 5x, M. Novotný

Povinná výhra na hřišti posledního týmu tabulky se nerodila v okleštěné sestavě lehce ale naši hráči se i díky pěti trefám Mariana Blaška nakonec zaslouženě radovali ze zisku tří bodů.

V sobotu 25. 5. k nám přijede Kostelec B

1.FC Batelov | 20. 5. 2013

O nadcházejícím víkendu nás na našem hřišti čeká zápas IV. třídy mužů s hráči vedoucího celku soutěže SK Kostelec B. Hrát se bude v sobotu 25. 5. od 16.30 hodin.

Áčko čeká těžký duel v neděli 26. 5. od 16.30 v Kněžicích a žáci odcestují v sobotu 25. 5. do Bítovčic kde jejich zápas začíná ve 12.30 hodin.

Žáci v Rantířově za tři body

1.FC Batelov | 19. 5. 2013

TJ JEŽEK RANTÍŘOV  - 1.FC BATELOV 2:4 (2:4)

Sestava: Petrák - Chaloupka, Mika, Janko, Linhart, Houdek, Tuma, Kupka, Srňánek , M. Novotný, Svěrák, Dolejší, Trnka, M. Blaško

Branky: M. Blaško 3x, Houdek

Žáci již podruhé v této sezóně přehráli lídra soutěže o to cennější je že  na jeho hřišti kde ztratil body vůbec poprvé. Domácí sice drželi více míč ale naši kluci rychlými brejky a po chybách domácího gólmana už v poločase vedli o dvě branky a v druhém dějství už svůj náskok pohlídali.

Galapředstavení našeho áčka

1.FC Batelov | 18. 5. 2013

1.FC BATELOV - TJ SKLO BOHEMIA ANTONÍNŮV DŮL 4:0 (2:0)

Sestava: Cháb - M. Marek, Poledna Musil, Hron (75. Maryška) - Vostál (5. Mn. Janoušek), L. Kapoun, D. Plachý (60. Hradecký), F. Kourek - Z. Koreš, Havlíček

Branky: Musil 3x, Hradecký

Kdo dnešní zápas neviděl musí litovat, už v páté minutě se nešťastně zranil Lukáš Vostál a kluky tahle komplikace nezlomila ale správně nakopla k nejlepšímu výkonu jara.

V 8.minutě střílí Plachý ještě nad bránu, ale v 17. minutě už udeřilo, hosté sráží v pokutovém území Frantu Kourka a Viky Musil penaltu bezpečně proměňuje. Ve 20. minutě nebezpečně vystřelili hráči A. Dolu ale Cháb vyráží na roh. Ve 35. minutě těsně vedle brány letí střela Havlíčka. Nejkrásnější moment zápasu přišel ve 45. minutě když Musil obešel po krásném sólu čtyři hráče a podruhé zavěsil! Do druhého dějství vstoupili lépe hosté ale z platonického tlaku nic nevytěžili, naopak hrdina zápasu Michal Musil po vyšachování hostující obrany dává v 54. minutě na 3:0! Běžela 65. minuta a Havlíček nahrávkou napříč pokutovým územím soupeře nachází volného Hradeckého a ten bez problému proměňuje 4:0! Soupeř po tomto K.O. už odpadl a náš první tým ke spokojenosti 70 diváků si zaslouženě připisuje tři body. Na závěr nezbývá než popřát Lukáši Vostálovi brzké uzdravení.