Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/1fc-batelov.cz/htdocs/www/controllers/rubrikaController.php on line 336
Aktuality - 1.FC Batelov

Aktuality

Pozvánka na sobotu 18. května

1.FC Batelov | 14. 5. 2013

V sobotu 18.5. v 16.30 hodin k nám v rámci okresního přeboru mužů zavítá třetí tým soutěže SKLO BOHEMIA ANTONÍNŮV DŮL. Nezůstávejte doma a pojďte naše áčko podpořit!

Béčko má tento víkend volno a žáci se představí v neděli od 14.00 hodin na půdě lídra své soutěže v Rantířově.

více informací

Béčko deklasovalo Starou Říši

1.FC Batelov | 13. 5. 2013

IV. třída mužů:

1.FC BATELOV (B) - SFC STARÁ ŘÍŠE (C) 6:1 (3:1)

Sestava: Růžička - O. Beseda, Z. Kapoun, L. Kapoun, Peterka - Kupka (46. Z. Koreš), P. Kourek, P. Blaško, R. Vítek (30. I. Plachý) - Barák, Mk. Janoušek

Branky: Barák 3x, Mk. Janoušek 2x, P. Blaško

Jednoznačné utkání probíhalo za stálé převahy domácích, soupeř moc nezlobil.
Přesto nutno vyzdvihnout dobrou práci v záloze (P.Kourek, Blaško) a střeleckou potenci obou útočníků.

Prohra v Bítovčicích

Okresní přebor mužů:

FC BÍTOVČICE - 1.FC BATELOV 3:1 (2:1)

Sestava: Cháb - M. Marek, Musil, L. Kapoun, O. Beseda (46. Z. Koreš) - Maryška, D. Plachý (85. Mk. Janoušek), Vostál, F. Kourek (60. Hradecký) - Poledna, Havlíček

Branka: Vostál

Na mokrém trávníku se hrál zpočátku vyrovnaný duel a po faulu ve vápně na Kapouna z penalty Vostál posílá Batelov do vedení. Ve 25. minutě nastřelují domácí v pokutovém území ruku Musila a z penalty srovnávají. Ještě v prvním dějství po podklouznutí stejného hráče se ujímají Bítovčice vedení. Ve druhém poločase nešla upřít našim hráčům vůle a bojovnost ale špatnými kombinacemi jsme snadno ztráceli balony a soupeř toho dokázal využít a dal v 80. minutě zápasu konečný výsledek.

První jarní ztráta žáků

1.FC Batelov | 11. 5. 2013

Okresní přebor žáků:

SK B-M LUKA NAD JIHLAVOU  - 1.FC BATELOV 1:1 (0:0)

Sestava: Petrák - Chaloupka, Mika, Trnka, Dolejší, Houdek, Tuma, Kupka, M. Blaško, Fous, Janko, Srňánek, Linhart, Šereda

Branka: M. Blaško

Zápas se hrál za stálého deště a klukům příliš nesedl. V prvním poločase se hrálo převážně na půdě domácích a naši hráči se snažili střílet hlavně z dálky ale domácí brankář si s tím poradil. V druhém dějství nejprve nastřelil Blaško břevno a za chvíli po brejku konečně ten samý hráč proměnil 0:1. Pak začali hrozit i domácí a tečovanou střelou dokázali vyrovnat. Kluci tak ztratili první jarní body.

Pozvánka na neděli 12. května

1.FC Batelov | 10. 5. 2013

V neděli 12.5. v 16.30 hodin k nám v rámci IV. třídy mužů zavítá tým FSC Stará Říše (C). Nezůstávejte doma a pojďte naše béčko podpořit.

Áčko hraje v sobotu 11.5. od 10.30 v Bítovčicích a žáci se představí také v sobotu od 15.00 hodin v Lukách nad Jihlavou.

S Kostelcem 0:0

1.FC Batelov | 8. 5. 2013

1.FC BATELOV - SK KOSTELEC 0:0 (0:0)

Sestava: Cháb - M. Marek, Musil, L. Kapoun, O. Beseda - D. Plachý, Vostál, Havlíček, F. Kourek (65. Hradecký) - Poledna (87. Ma. Janoušek), Z. Koreš (75. Maryška)

Ve svátečním odpoledni si našla cestu na náš stadion slušná stovka diváků a viděli bojovný zápas poznamenaný nepřesným výkonem rozhodčího. Už v 5. minutě po sérii Kosteleckých rohů mohl jít soupeř do vedení ale hlavou přestřelil naší branku. Po té se hra vyrovnala a Vostál střílí ve 20. minutě vedle. Kostelec promarnil největší šanci první půle když ve 45. minutě šla hlavička těsně nad Chábovu bránu.

Druhý poločas začal šancí domácích bohužel Kourek po nahrávce Vostála trefuje hostujícího brankáře. V 52. minutě nastřelují po závaru hosté tyč naší branky. O dvě minuty později šel Koreš sám na bránu ale svou šanci prováhal. V 62. minutě střílí hosté těsně vedle naší svatyně. V 70. minutě ohrozil přímo z rohu hosty Vostál. O tři minuty později vyráží na roh nebezpečnou střelu Cháb. V 77. a 86. minutě ještě z dálky ohrozil soupeře Vostál. Díky chybám soudce se dohrával závěr zápasu v dost emotivní atmosféře ale ke gólům už nevedl a tak derby skončilo spravedlivou remízou 0:0.