Aktuality

STARŠÍ ŽÁCI, OP, 14.KOLO

OP STARŠÍCH ŽÁKŮ 14.KOLO:

1.FC BATELOV - TJ SOKOL BEDŘICHOV (B)

2:0 (0:0)

Střelci: 41. Křížová Adriana, 79. Kožiarský Lukáš

Sestava: Pertlík Ondřej, Kšír Vojtěch, Janková Karina, Doskočil Pavel, Máca Ondřej, Lisa Radek, Křížová Adriana (K), Sedmík Karel, Kožiarský Lukáš, Klinka Michael, Poláček Karel, Svěrák Lukáš.

Rozhodčí: Žaloudek Marek

Diváků: 20

Komentář trenéra:

Hostě byli před zápasem favoritem. Odehráli jsme vyrovnaný zápas, ve kterém jsme prokázali větší vůli

po vítězství. První branku vstřelila Křížová, která s přehledem zakončila protiútok. Druhou branku vstřelil

Kožiarský, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území a uklidil do sítě odražený balon. Dobrý výkon

celého týmu a gólmana, který nás několikrát podržel.

více informací

MLADŠÍ ŽÁCI, OP, 15.KOLO

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ 15.KOLO:

1.FC BATELOV - TJ JISKRA DOBRONÍN

4:1 (2:0)

Střelci: 18. Neuwirt Patrik, 23. Ligač Vojtěch (pen.), 58. Lovětínský Dušan, 60. Poláček Karel - 47. Bernard Matěj

Sestava: Sedmík Karel - Neuwirt Šimon, Poláček Karel, Neuwirt Patrik, Hofhanzl Antonín, Lovětínský Dušan, Houzar Tobiáš, Knotek Tomáš, Ligač Vojtěch (K), Havelka Vojtěch, Pelikán Jan, Formánek Tomáš, Mikeš Jan, Tausch Jaromír, Tausch Jindřich.

Rozhodčí: Srňánek Lukáš

Diváků: 20

více informací

ČLÁNEK O POSTUPU A BUDOUCNOSTI

Fotbalovému okresnímu přeboru vládne Batelov! Lídr a velký favorit soutěže naplnil očekávání už pět kol před koncem sezony. Po výhře v Kozlově se dostal do šestnáctibodového trháku, a jelikož ve hře už je bodů jen patnáct, není o čem spekulovat. Jihlavsko tak už zná svého nového zástupce v krajské soutěži.

„No je pravda, že to už nějaký ten pátek je, kdy se tady hrála bétřída,“ vzpomíná trenér suveréna letošního okresního přeboru Zdeněk Kapoun, jehož tým má po jednadvaceti zápasech na kontě 55 bodů.

Naposledy hrál Batelov v kraji v sezoně 2007/2008, pak se musel poroučet do okresního přeboru, kde strávil dlouhých jedenáct let! Teď se tam ale vrátí, a podle kouče Kapouna rozhodně v I. B třídě nechce zažít krátkou epizodu.

Velká gratulace k prvnímu místu. V Kozlově jste vyhráli 3:0, ale po první půlce to na takovou jasnou partii nevypadalo.

Děkujeme. My jsme do Kozlova jeli s tím, že chceme vyhrát a využít toho, že Cejle prohrála. Ale soupeř byl dobrý a v první půlce to bylo vyrovnané. Oni měli v poslední době dobré výsledky a nebylo to jednoduché. Oba týmy měly šance. Až jak jsme dali první gól, tak už to bylo v klidu.

Stihli jste to už oslavit?

Protože jsme tam byli autama, tak sice proběhlo nějaké šampáňo, ale jen v mezích, abychom dojeli domů.

Kdy to tedy pořádně oslavíte?

My to necháváme až na poslední zápas, to uděláme velké zakončení. Zbytek sezony určitě nevypustíme. Máme tam mladé kluky, takže dostanou prostor, aby si víc zahráli. Sestava se může aspoň prostřídat.

Čekal jste, že okresní přebor ovládnete takhle brzy, už pět kol před koncem?

No to jsem nečekal. Já myslel, že Stará Říše bude mít větší ambice, ale asi jí tam přestaly hrát ty posily z Ukrajiny, a oni body ztráceli. Stejně jako Cejle. Soupeři klopýtali, my jsme to naopak dokázali i v těch zápasech, ve kterých se nám moc nedařilo, zlomit a bodovat. To rozhodlo.
Zdroj: https://jihlavsky.denik.cz/fotbal-okres/batelov-postup-teprve-oslavi-na-navrat-do-i-b-tridy-se-tesi-20190515.html

Tým tedy naplnil očekávání do puntíku?

Šli jsme do sezony s tím, že chceme postoupit. Několik let zpátky se nám to nedařilo, takže jsme rádi, že to teď dopadlo.

V čem je batelovská síla, která rozhodla?

Máme v týmu hráče, kteří to táhnou, ale hlavně máme výborný kolektiv. Mladé i starší zkušené kluky. Všechno to do sebe tak nějak zapadlo. Každý si odvedl to svoje.

Postup do krajské soutěže tedy využijete. Co to bude obnášet, poohlížíte se po posilách?

Už v zimě jsme se trochu posílili a i teď máme vytipovaných pár hráčů, něco už je i rozjednané. Chtěli bychom v I. B třídě hrát důstojnou roli.

Šíře kádru by vás tedy trápit neměla?

Vzpomínám si, že jednu sezonu jsme odehráli se třinácti hráči, i já musel někdy zaskočit. Teď jsme naopak na některé zápasy jezdili i v osmnácti. Máme hodně lidí, navíc některé kluky ještě na hostování, takže do nové sezony uděláme i béčko, aby si mohli zahrát všichni. V tomhle směru problém nemáme.


Zdroj: https://jihlavsky.denik.cz/fotbal-okres/batelov-postup-teprve-oslavi-na-navrat-do-i-b-tridy-se-tesi-20190515.html

více informací

MUŽI, OP, 21.KOLO

OP MUŽŮ 21.KOLO:

TJ KOZLOV  - 1.FC BATELOV

0:3   (0:0)

Střelci: 50. Havlíček Karel, 81. Koreš Zbyněk, 84. Beseda Ondřej

Sestava: Cháb Milan -  Ramach Dominik, Kapoun Lukáš, Ehrenberger Tomáš, Koreš Zbyněk (K) (86. Hradecký Jan), Vostál Lukáš, Havlíček Karel, Poledna Zdeněk, Benedikt Petr, Svěrák Michal, Kupka Zdeněk (81. Beseda Ondřej).

Rozhodčí: Staněk Lukáš, Mlsna Jiří, Staněk Jakub

Diváků: 14

více informací

MLADŠÍ ŽÁCI, OP, 14.KOLO

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ 14.KOLO:

TJ SOKOL KNĚŽICE - 1.FC BATELOV

0:4 (0:3)

Střelci: 22. Lovětínský Dušan, 24. Lovětínský Dušan, 27. Neuwirt Šimon, 40. Knotek Tomáš

Sestava: Sedmík Karel - Neuwirt Šimon, Poláček Karel, Neuwirt Patrik, Hofhanzl Antonín, Lovětínský Dušan, Houzar Tobiáš, Knotek Tomáš, Ligač Vojtěch (K), Havelka Vojtěch, Pelikán Jan, Formánek Tomáš, Mikeš Jan.

Rozhodčí: Srňánek Lukáš

Diváků: 15

více informací

MUŽI, OP, 20.KOLO

OP MUŽŮ 20.KOLO:

1.FC BATELOV  - FC BÍTOVČICE

2:0   (2:0)

Střelci: 4. Blaško Marian, 12. Vostál Lukáš

Sestava: Cháb Milan -  Ramach Dominik (79. Beseda Ondřej), Kapoun Lukáš, Ehrenberger Tomáš, Koreš Zbyněk (K) (77. Hradecký Jan), Vostál Lukáš, Houzar Michal, Havlíček Karel (46. Svěrák Michal), Poledna Zdeněk (57. Kupka Zdeněk), Blaško Marian (58.73.ŽK, 73ČK), Benedikt Petr (57. Blaško Dominik).

Rozhodčí: Jakl Tomáš, Bílý Tomáš, Bílý Tomáš

Diváků: 35

více informací
zobrazit menu